KULLANIM KOŞULLARITrendTeach Eğitim Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi (“TrendTeach”, “biz”, “bize” veya “bizim” olarak anılacaktır), TrendTeach platformunun işletmecisidir. Hizmetlerimizi Web Sitesi adresindeki web sitesi aracılığıyla ve uygun gördüğümüz diğer yollarla sunuyoruz (Web Sitesi ve tarafımızca sağlanan tüm hizmetler bundan böyle “Hizmetler” olarak anılacaktır).


Bu Kullanım Koşulları ("Kullanım Koşulları" veya "Sözleşme"), hem Web Sitesine yeni erişen ve göz atan bir "Ziyaretçi" hem de sunulan Hizmetlerden herhangi biri için ödeme yapan bir "Üye" için Hizmetlerimizin kullanımı için yasal olarak bağlayıcı koşulları ortaya koyar. Ziyaretçiler ve Üyeler bu Sözleşmede "Kullanıcı", “Dinleyici”veya "siz" olarak anılacaktır.


TrendTeach'ın sizden topladığı, kullandığı ve açıkladığı bilgilere ilişkin koşullar TrendTeach Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası'nda (Gizlilik Politikası) detaylı olarak açıklanmıştır. Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikasının ve Web Sitesinin koşulları, bu Kullanım Koşullarının bir parçasıdır. Bu Kullanım Koşulları ile bağlantılı tüm ek şartlar, yönergeler ve kurallar da bu Sözleşmenin bir parçasıdır.


LÜTFEN, YASAL HAKLARINIZ, TELAFİ YOLLARI VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZE İLİŞKİN BİR SÖZLEŞMEYİ KAPSAYAN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN.


Eğer bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız Hizmetlerimizden herhangi birine kaydolmayın, erişmeyin veya bunları başka bir şekilde kullanmayın. Sorularınız varsa, lütfen info@trendteach.com adresinden bize ulaşın. Bu Kullanım Koşullarından kaynaklanan hak ve yükümlülüklerinizden herhangi biri hakkında şüpheleriniz varsa, bir hukuk danışmanına başvurmanız tavsiye edilir.


GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA POLİTİKAMIZ ve ÇEREZ POLİTİKASI DAHİL OLMAK ÜZERE ZAMAN ZAMAN DEĞİŞTİRİLEN VE https://trendteach.com/terms_of_use ADRESİNDE YAYINLANAN BU KULLANIM KOŞULLARININ SİZ VE TRENDTEACH ARASINDAKİ YASAL BİR SÖZLEŞME OLUŞTURDUĞUNU KABUL VE BEYAN ETMEKTESİNİZ.


TRENDTEACH, Hizmetleri bu Kullanım Koşullarına ve TRENDTEACH ile aranızdaki diğer tüm yazılı sözleşmelere uymanıza tabi olarak size, Kullanıcıya sağlar.


Bu Kullanım Koşullarında esaslı değişiklikler yapıldığında sizi bilgilendirmeye çalışsak da, zaman zaman bu Kullanım Koşullarını gözden geçirmenin ve herhangi bir değişiklik hakkında bilgi edinmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul ve beyan etmektesiniz. Söz konusu değişiklikler derhal yürürlüğe girecek ve bu Sözleşme ile bağlantılı anlaşmazlıklar için yayınlandığı tarihten itibaren ileriye doğru geçerli olacaktır. Kullanım Koşullarında bir değişiklik yapıldıktan sonra Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.


GENEL KISITLAMALAR


Hizmetlerimizi kullanmak için en az 18 yaşında olmanız gereklidir.


Hizmetleri, TrendTeach'a veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa zarar verecek şekilde ve bu Kullanım Koşullarına bağlı olduğunuz veya bu Kullanım Koşulları tarafından kullanımınızın yasaklandığı yetki alanında yürürlükte bulunan kanunlar kapsamında yasaklanmış herhangi bir şekilde kullanamazsınız.


Web Sitesinde ve herhangi bir Hizmetteki içeriği herhangi bir kamusal veya ticari amaç için kaydetmemeyi, değiştirmemeyi, düzenlememeyi, kopyalamamayı, satmamayı, lisanslamamayı, dağıtmamayı, yayınlamamayı, uyarlamamayı, çoğaltmamayı veya yeniden kullanmamayı kabul etmektesiniz.


KULLANICI HESABI


Web Sitesinde sunulan bir kursa veya eğitime abone olmak ve kaydolmak dahil olmak üzere, TrendTeach'teki çoğu etkinlik için bir hesaba ("Kullanıcı Hesabı") ihtiyacınız vardır.


Kullanıcı Hesabı açabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerektiğini unutmayın. Yaşınız gerekli yaştan daha küçükse Kullanıcı Hesabı oluşturamazsınız; ancak bir ebeveyninizi veya velinizi Kullanıcı Hesabı açmaya ve size uygun kurslara kaydolmanıza yardımcı olmaya davet etmenizi öneririz. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için ülkenizde gerekli olan yaştan daha küçük olduğunuzu ancak bir Kullanıcı Hesabı oluşturduğunuzu tespit etmemiz halinde, Kullanıcı Hesabınız feshedilecektir.


TrendTeach'ın size bir Kullanıcı Hesabı oluşturma olanağı sağladığında, Kullanıcı Hesabında hiçbir mülkiyet veya sahiplik hakkınız olmayacağını ve herhangi bir Kullanıcı Hesabı veya Kullanıcı Profili ile ilgili tüm hakların TrendTeach'e ait olduğunu, her zaman TrendTeach'e ait olacağını ve TrendTeach lehine hüküm ifade edeceğini kabul ve beyan edersiniz.


Kullanıcı Hesabınızı oluştururken ve kullanırken bize tam, doğru ve güncel bilgileri (e-posta adresiniz dahil) sunmalı ve kişisel verilerinizi her zaman doğru ve güncel tutmalısınız. Kişisel verilerinizi her zaman düzeltebilir veya güncelleyebilirsiniz veya geri alabilirsiniz. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA POLİTİKAMIZA BAKIN.


Kullanıcı Hesabınız ve Kullanıcı Hesabınızı kullanan birinin (izniniz olsun veya olmasın) neden olduğu herhangi bir zarar veya hasar (bize veya başka birine) dahil olmak üzere Kullanıcı Hesabınızda gerçekleşen her şey yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Parolanızın gizli ve güvende tutulması için gerekli tüm adımları atmalı ve parolanızın başkaları tarafından bilindiğine inanmak için herhangi bir nedeniniz varsa veya parolanın yetkisiz bir şekilde kullanılması ve kullanılma ihtimali olması durumunda bizi derhal bilgilendirmelisiniz.


Destek Ekibimize bir e-posta isteği göndererek Kullanıcı Hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz. Kullanıcı Hesabınızın silinmesini talep ederseniz, Hizmetlere ve bize gönderdiğiniz herhangi bir içeriğe artık erişemeyebileceğinizi ve bunları kullanamayacağınızı lütfen unutmayın.


TrendTeach, Kullanıcı hesabınızın veya kullanıcı profilinizin başkasına devrini kabul etmez ve etmeyecektir. Bu nedenle, TrendTeach'ın önceden yazılı izni olmaksızın bu Kullanım Koşulları kapsamındaki haklarınızı, sorumluluklarınızı veya yükümlülüklerinizi tamamen veya kısmen veremez, satın alamaz, satamaz, pazarlık konusu edemez, takas edemez, pazarlayamaz, değiş tokuş edemez, satışa sunamaz, lisanslayamaz, devredemez veya başka bir şekilde elden çıkaramazsınız. Buna yönelik herhangi bir girişim geçersiz ve etkisiz olacaktır.

KURS KAYDI


Hizmetlerimizi kullanmak için en az 18 yaşında olmanız gereklidir.


Hizmetleri, TrendTeach'a veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa zarar verecek şekilde ve bu Kullanım Koşullarına bağlı olduğunuz veya bu Kullanım Koşulları tarafından kullanımınızın yasaklandığı yetki alanında yürürlükte bulunan kanunlar kapsamında yasaklanmış herhangi bir şekilde kullanamazsınız.


Web Sitesinde ve herhangi bir Hizmetteki içeriği herhangi bir kamusal veya ticari amaç için kaydetmemeyi, değiştirmemeyi, düzenlememeyi, kopyalamamayı, satmamayı, lisanslamamayı, dağıtmamayı, yayınlamamayı, uyarlamamayı, çoğaltmamayı veya yeniden kullanmamayı kabul etmektesiniz.


İÇERİK


Bir Kursa kaydolduğunuzda, Kursla ilişkili ücretlerin tamamını ödemenize tabi olarak, size Kursu Web Sitesi üzerinden görüntüleme hakkı verilir. Kurslar için size lisans verilir ancak Kurslar size satılmaz. Bu, hukuki olarak size Web Sitemiz aracılığıyla Kurslara (ve ilgili İçeriğe) tamamı bu Kullanım Koşullarına ve bu tür belirli Kursla özel olarak ilişkili herhangi bir koşul veya kısıtlamaya uygun olmak üzere yalnızca kişisel, ticari olmayan, bilgi amaçlı olarak erişmeniz ve bunları görüntülemeniz için sınırlı, kişisel, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans verildiği anlamına gelir. Diğer tüm kullanımlar kesinlikle yasaktır.


Kursu görüntüleme hakkı, Kullanıcı Hesabı bilgilerinizi paylaşmak, Kursu yasa dışı olarak indirmek ve/veya herhangi bir şekilde paylaşmak dahil olmak üzere size Kursu herhangi bir şekilde indirme ve/veya yeniden satma hakkı vermez. Kursu veya herhangi bir bölümünü çoğaltamaz, yeniden dağıtamaz, iletemez, tahis edemez, satamaz, yayınlayamaz, kiralayamaz, paylaşamaz, ödünç veremez, değiştiremez, uyarlayamaz, düzenleyemez, türev çalışmalarını oluşturamaz, alt lisansını veremez veya başka bir şekilde devredemezsiniz.


KULLANICI HESAPLARI


Kullanıcı Hesapları aracılığıyla erişebilecekleri kurs kaydına bir yıllık erişim sağlanır. Bu, Kursun başlangıç tarihinden itibaren bu süre boyunca Kullanıcı Hesabınızda Kurs bağlantısının etkin olacağı ve kaydı sınırsız sayıda görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir. Ancak, TrendTeach, tamamen ve mutlak kendi takdirine bağlı olarak bu koşulu değiştirme veya herhangi bir lisansı iptal etme hakkını saklı tutar.


Bir Kursu tamamladığınızda arkadaşlarınız, akrabalarınız, iş arkadaşlarınız ve potansiyel çalışanlarınızla paylaşabileceğiniz bir bitirme sertifikası alacaksınız. Bitirme sertifikaları başarılarınızı göstermenize yardımcı olur. Ancak TrendTeach'in akredite bir kurum olmadığını ve sonuç olarak sertifikaların resmi akreditasyon için kullanılamayacağını unutmayın.


TrendTeach'in trendleri analiz etmek, Web Sitemizi yönetmek, kullanıcıların hareketlerini izlemek ve istatistiksel amaçlarla geniş demografik bilgiler toplamak için yukarıdaki bilgileri kullanmasına izin veriyorsunuz.